Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Bieg na bydgoskim Szwederowie upamiętnił ofiary wojny

13 września  w warunkach reżimu pandemii koronawirusa odbyła się  nieco skromniejsza, ale już XI edycja Biegu Męczeństwa i Pamięci Narodowej na Szwederowie w Bydgoszczy. Jak zwykle organizatorami przedsięwzięcia były „Zawisza Bydgoszcz” i Rada Osiedla Szwederowo.

Ideą biegu jest hołd składany mieszkańcom osiedla, zamordowanym w okresie II wojny światowej.

Start i meta biegu znajdowały się przy Wieży Ciśnień, a trasa prowadziła ulicami: Dąbrowskiego, Orlą, Stromą, Żuławy, Leszczyńskiego, Ugory, Grodziską i Nowodworską. W tym roku rozegrano tylko kategorię na dystansie 10 km dla dorosłych.

bieg szwederowo1  bieg szwederowo2

Wśród gości, kibicujących zawodnikom byli Jan Szopiński – poseł na Sejm RP, Zbigniew Ostrowski wicewojewoda kujawsko-pomorski, Kazimierz Drozd radny miejski oraz Mirosław Kozłowicz wiceprezydent Bydgoszczy, którzy wręczali medale i nagrody zwycięzcom.

Opr. nim, Bydgoszcz, 13 września 2020 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem